×

Почео Турнир региона КСС 2010. годиште - Српска половична првог дана

Репрезентација Републике Српске 2010. годиште која на позив КСС наступа на Турниру региона у Крагујевцу имала је половично успјешан први дан турнира.

У првој утакмици на турниру наша селекција је славила против Југоисточне Србије резултатом 63-73 (18:28, 11:16, 15:19, 19:13). Изабраници тренера Бојана Гвоздерца и Николе Калабе већ у првом периоду игре праве значајну предност коју до полувремена успјевају повећати. У другом полувремену виђена је нешто боља игра противника, али без било какве шансе за преокрет.

Друга утакмица наше селекције донијела је сусрет са екипом Београда у којој је наш тим поражен резултатом 50-64 (13:10, 12:23, 10:15, 15:14). Селекција Београда славила је највише захваљујући феноменалној игри током другог периода. Одиграли су одличан напад уз солидну одбрану и већ тада је била јасно на коју ће страну отићи побједа. Покушавали су наши кошаркаши да направе преокрет, али без успјеха.

Данас нас очекују дуели против ЦРКМ Србија и Западне Србије.