Успјешно завршен Кошаркашки камп у Бањи Дворови

Кошаркашки камп у Бањи Дворови успјешно је завршен, а током неколико дана рада млади кошаркаши и кошаркашице рођени 2012. године имали су прилику да усавршавају своје кошаркашке вјештине, уче од стручних тренера и покажу свој таленат.

Свечаном затварању кампа присуствовали су Данијела Ћапин, помоћник министра за спорт у Министарству породице, омладине и спорта Републике Српске, прослављена кошаркашица, освајач бројних медаља са репрезентацијом Србије и савјетник предсједника Републике за спорт Саша Чађо, као и члан Управног одбора Кошаркашког савеза Републике Српске Бранимир Ђокић.

По избору тренера, за најперспективније учеснике кампа проглашени су Ања Шљивић из ОКК Феникс Бања Лука у конкуренцији дјевојчица и Павле Рачић из СКК Студент–Игокеа Бања Лука у конкуренцији дјечака. Награде најуспјешнијим полазницима уручилa је Саша Чађо.

Дипломе свим учесницима кампа уручила је Данијела Ћапин, помоћник министра за спорт, која је младим кошаркашима и кошаркашицама честитала на труду, залагању и приказаном напретку.

Камп је у потпуности оправдао очекивања, а дјевојчице и дјечаци су кроз рад, дисциплину и спортски дух показали завидан ниво знања и велики потенцијал за даљи развој. Организатори су изразили задовољство успјешно реализованим кампом и најавили наставак активности усмјерених на развој младих кошаркашких талената.