×

Млади Крајишник освојио Куп Републике Српске

Кошаркашице младог Крајишника су по осамнаести пут освојиле Куп Републике Српске пошто су у финалној утакмици савладале екипу градског ривала Орлова . ” Малене ” су на тај начин одбраниле трофеј  из Прошле сезоне .

Млади Крајишник је боље почео утакмицу и врло брзо дошао до значајније предности . У четвртој четвртини су имале предност од +14. Међутим за само два минута екипа Орлова се приближила на само пет поена разлике ( 59:54 ) . У тим моментима екипа Орлова је имала шут за слободно бацање, али је промашила Вукотић . ” Малене ” су у задњим тренуцима меча поправиле своју игру и на крају славиле са 68 : 59