×

Финале: Будућност на поправном

Данас се у Бијељини игра друга утакмица финалне серије доигравања у оквиру MD shop 1.MЛРС.

Прва утакмица припала је Јахорини која је сигрном игром током већег дијела меча савладала Будућност резултатом 73-61. Будућност је држала прикључак само током прве четвртине), понајвише захваљујући Динку Пељти који је предводио госте са три постигнуте тројке. Међутим, друга четвртина је донијела много боље издање Јахорине, посебно у одбрани. Домаћи су стрпљивом игром до полувремена стекли осјетнију предност (+9) коју су успјели да сачувају до самог краја.

Јахорина је имала неколико дана више за одмор и припрему првог финалног дуела (јер је Будућност играла мајсторицу са Радником), али данас очекујемо одговор изабраника Дарија Чојића и знатно неизвјеснији меч од оног у Палама.

Утакмица се игра у СД Гимназије "Филип Вишњић" са почетком у 17 часова.

Утакмицу је могуће пратити путем статистике Play-By-Play на порталу КСРС као и путем преноса уживо на Youtube каналу КСРС.

Финале се игра у 3 (три) добијене утакмице, а термини преосталих утакмица су слиједећи: