децембар 03, 2021

Службена лица

А листа судија (судије које суде Првенство БиХ и Првенство РС)

 

  1. Поробић Драган (Требиње)
  2. Бабић Саша (Бања Лука)
  3. Петковић Жељко (Бања Лука)
  4. Јованић Бојан                 (Бања Лука)
  5. Стојанчевић Горан (Бијељина)
  6. Скендерија Даворин (Бања Лука)
  7. Срдић Милош (Бања Лука)
  8. Адамовић Милан (Бања Лука)
  9. Комар Драган (Требиње)
  10. Ваван Славен (Бања Лука)
  11. Кнежевић Дејан (Источно Сарајево)
  12. Ковачевић Миљан (Требиње)
  13. Вранковић Бранислав (Бања Лука)
  14. Радановић Божидар (Требиње)
  15. Рађевић Драгослав (Бања Лука)
  16. Шобот Миљан (Бања Лука)
  17. Брестовац Дејан (Добој)
  18. Дојчиновић Миа (Бања Лука)

Б листа судија (судије које суде I МРЛ РС и I ЖРЛ РС)

  1. Домазет Никола (Требиње)
  2. Даниловић Милан (Александровац)
  3. Папаз Данијел (Источно Сарајево)
  4. Боровина Миодраг (Власеница)
  5. Богдановић Срђан (Бијељина)
  6. Марјановић Светолик (Зворник)
  7. Јелачић Јован (Требиње)
  8. Митровић Ђорђе (Бања Лука)
  9. Мишељић Милен (Требиње)
  10. Косић Бојан (Бања Лука)
  11. Мајсторовић Горан (Власеница)
  12. Вранац Самојко (Бања Лука)
  13. Елез Владимир (Фоча)
  14. Митровић Дејан (Добој)
  15. Омбашић Дамир (Добој)
  16. Ковачевић Миљан (Билећа)
  17. Дејановић Јелена (Добој)
  18. Ковачевић Срђан (Требиње)
  19. Вуруна Александар Први (Александровац)
  20. Дојчиновић Игор (Бања Лука)
  21. Рајак Срђан (Рогатица)
  22. Јанковић Немања (Добој)
  23. Николић Радоје (Требиње)
  24. Грабеж Горан (Добој)
  25. Јовић Жељко (Добој)
  26. Симић Виолета (Бања Лука)
  27. Ћосовић Владимир (Фоча
  28. Тијанић Спасоје (Зворник)
  29. Вујадиновић Миле (Братунац)
  30. Шобот Дејан (Бања Лука)
  31. Радуловић Тамара (Бања Лука)
  32. Ђукић Миљана (Бања Лука)
  33. Митровић Стефан (Добој)
  34. Тешановић Александар (Бијељина)
  35. Беговић Денис (Бијељина)
  36. Јовић Урош (Зворник)

В листа судија (судије које суде II МРЛ КС РС)

  1. Василић Ђорђе (Зворник)
  2. Павловић Немања (Фоча)
  3. Тодоровић Александар (Шамац)
  4. Самарџић Борис (Рогатица)
  5. Томић Матија (Бијељина)
  6. Ињац Саша (Александровац)
  7. Радовановић Игор (Бања Лука)
  8. Ваван Јован (Бања Лука)
  9. Ивана Суботић (Пале)
  10. Готовац Миљана (Теслић)
  11. Мићић Саша (Лакташи)
  12. Дамјановић Милош (Бијељина)
  13. Краљ Милош (Требиње)
  14. Мрдић Александар (Требиње)
  15. Шупић Павле (Требиње)
  16. Марковић Милорад (Модрича)
  17. Мићић Михајло (Добој)

Листа контролора А листа контролора (I МРЛ КСРС)

  1. Бодирога Момчило (Требиње)
  2. Бојовић Душко (Бања Лука)
  3. Дојчиновић Дамир (Бања Лука)
  4. Дојчиновић Златко (Бања Лука)
  5. Ивановић Миодраг (Бијељина)
  6. Јаковљевић Синиша (Бања Лука)
  7. Краљ Драган (Требиње)
  8. Мејић Зоран (Бања Лука)
  9. Рачић Милан (Бања Лука)
  10. Зечевић Здравко (Бања Лука)

dfdfd

© 2015 www.ks.rs.ba Сва права задржана. Designed by ks.rs.ba