1.МЛРС

СЕЗОНА 2018/2019

I ДИО

II ДИО

1. КОЛО 20/21.10.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

12. КОЛО 19/20.01.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

1

Борац

*

Соколац

67

Соколац

*

Борац

2

Славија 1996

*

Сутјеска

68

Сутјеска

*

Славија 1996

3

Обилић

*

Радник БН Баскет

69

Радник БН Баскет

*

Обилић

4

Леотар

*

Приједор

70

Приједор

*

Леотар

5

Будућност БН

*

Студент-Игокеа

71

Студент-Игокеа

*

Будућност БН

6

Варда ХЕ

*

Дрина-Принцип

72

Дрина-Принцип

*

Варда ХЕ

2. КОЛО 27/28.10.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

13. КОЛО 26/27.01.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

7

Соколац

*

Дрина-Принцип

73

Дрина-Принцип

*

Соколац

8

Студент-Игокеа

*

Варда ХЕ

74

Варда ХЕ

*

Студент-Игокеа

9

Приједор

*

Будућност БН

75

Будућност БН

*

Приједор

10

Радник БН Баскет

*

Леотар

76

Леотар

*

Радник БН Баскет

11

Сутјеска

*

Обилић

77

Обилић

*

Сутјеска

12

Борац

*

Славија 1996

78

Славија 1996

*

Борац

3. КОЛО 03/04.11.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

14. КОЛО 02/03.02.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

13

Славија 1996

*

Соколац

79

Соколац

*

Славија 1996

14

Обилић

*

Борац

80

Борац

*

Обилић

15

Леотар

*

Сутјеска

81

Сутјеска

*

Леотар

16

Будућност БН

*

Радник БН Баскет

82

Радник БН Баскет

00.00.0000

Будућност БН

17

Варда ХЕ

*

Приједор

83

Приједор

*

Варда ХЕ

18

Дрина-Принцип

*

Студент-Игокеа

84

Студент-Игокеа

*

Дрина-Принцип

4. КОЛО 06/07.11.2018 УТОРАК/СРИЈЕДА

15. КОЛО 09/10.02.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

19

Соколац

*

Студент-Игокеа

85

Студент-Игокеа

*

Соколац

20

Приједор

*

Дрина-Принцип

86

Дрина-Принцип

*

Приједор

21

Радник БН Баскет

*

Варда ХЕ

87

Варда ХЕ

*

Радник БН Баскет

22

Сутјеска

*

Будућност БН

88

Будућност БН

*

Сутјеска

23

Борац

*

Леотар

89

Леотар

*

Борац

24

Славија 1996

*

Обилић

90

Обилић

*

Славија 1996

5. КОЛО 10/11.11.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

16. КОЛО 16/17.02.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

25

Обилић

*

Соколац

91

Соколац

*

Обилић

26

Леотар

*

Славија 1996

92

Славија 1996

*

Леотар

27

Будућност БН

*

Борац

93

Борац

*

Будућност БН

28

Варда ХЕ

*

Сутјеска

94

Сутјеска

*

Варда ХЕ

29

Дрина-Принцип

*

Радник БН Баскет

95

Радник БН Баскет

*

Дрина-Принцип

30

Студент-Игокеа

*

Приједор

96

Приједор

*

Студент-Игокеа

6. КОЛО 17/18.11.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

17. КОЛО 23/24 02.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

31

Соколац

*

Приједор

97

Приједор

*

Соколац

32

Радник БН Баскет

*

Студент-Игокеа

98

Студент-Игокеа

*

Радник БН Баскет

33

Сутјеска

*

Дрина-Принцип

99

Дрина-Принцип

*

Сутјеска

34

Борац

*

Варда ХЕ

100

Варда ХЕ

*

Борац

35

Славија 1996

*

Будућност БН

101

Будућност БН

*

Славија 1996

36

Обилић

*

Леотар

102

Леотар

*

Обилић

7. КОЛО 24/25.11.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

18. КОЛО 02/03.03.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

37

Леотар

*

Соколац

103

Соколац

*

Леотар

38

Будућност БН

*

Обилић

104

Обилић

*

Будућност БН

39

Варда ХЕ

*

Славија 1996

105

Славија 1996

*

Варда ХЕ

40

Дрина-Принцип

*

Борац

106

Борац

*

Дрина-Принцип

41

Студент-Игокеа

*

Сутјеска

107

Сутјеска

*

Студент-Игокеа

42

Приједор

*

Радник БН Баскет

108

Радник БН Баскет

*

Приједор

8. КОЛО 01/02.12.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

19. КОЛО 09/10.03.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

43

Соколац

*

Радник БН Баскет

109

Радник БН Баскет

 

Соколац

44

Сутјеска

*

Приједор

110

Приједор

*

Сутјеска

45

Борац

*

Студент-Игокеа

111

Студент-Игокеа

*

Борац

46

Славија 1996

*

Дрина-Принцип

112

Дрина-Принцип

*

Славија 1996

47

Обилић

*

Варда ХЕ

113

Варда ХЕ

*

Обилић

48

Леотар

*

Будућност БН

114

Будућност БН

*

Леотар

9. КОЛО 08/09.12.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

20. КОЛО 16/17.03.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

49

Будућност БН

*

Соколац

115

Соколац

*

Будућност БН

50

Варда ХЕ

*

Леотар

116

Леотар

*

Варда ХЕ

51

Дрина-Принцип

*

Обилић

117

Обилић

*

Дрина-Принцип

52

Студент-Игокеа

*

Славија 1996

118

Славија 1996

*

Студент-Игокеа

53

Приједор

*

Борац

119

Борац

*

Приједор

54

Радник БН Баскет

*

Сутјеска

120

Сутјеска

*

Радник БН Баскет

10. КОЛО 15/16.12.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

21. КОЛО 23/24.03.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

55

Соколац

*

Сутјеска

121

Сутјеска

*

Соколац

56

Борац

*

Радник БН Баскет

122

Радник БН Баскет

*

Борац

57

Славија 1996

*

Приједор

123

Приједор

*

Славија 1996

58

Обилић

*

Студент-Игокеа

124

Студент-Игокеа

*

Обилић

59

Леотар

*

Дрина-Принцип

125

Дрина-Принцип

*

Леотар

60

Будућност БН

*

Варда ХЕ

126

Варда ХЕ

*

Будућност БН

11. КОЛО 22/23.12.2018 СУБОТА/НЕДЕЉА

22. КОЛО 30/31.03.2019 СУБОТА/НЕДЕЉА

61

Варда ХЕ

*

Соколац

127

Соколац

*

Варда ХЕ

62

Дрина-Принцип

*

Будућност БН

128

Будућност БН

*

Дрина-Принцип

63

Студент-Игокеа

*

Леотар

129

Леотар

*

Студент-Игокеа

64

Приједор

*

Обилић

130

Обилић

*

Приједор

65

Радник БН Баскет

*

Славија 1996

131

Славија 1996

*

Радник БН Баскет

66

Сутјеска

*

Борац

132

Борац

*

Сутјеска