ЕКИПА

УТ

ПОБ

ПОР

КПО

КПР

КР

БОД

1

КОЗАРА

8

7

1

628

507

+121

15

2

РУКИ

8

6

2

653

522

+131

14

3

МЛАДОСТ БУЛДОГС

8

6

2

574

476

+98

14

4

ЛИЈЕВЧЕ

8

6

2

596

531

+65

14

5

СЛОБОДА 73

8

5

3

598

566

+32

13

6

ОКК БОРАЦ МАКОПРИНТ

8

4

4

580

555

+25

12

7

МЛАДОСТ КВ

8

2

6

483

587

-104

10

8

СКК БОРАЦ 1947

8

2

6

509

623

-114

10

9

УНА

8

2

6

540

654

-114

10

10

УШЋЕ

8

0

8

494

634

-140

8

 

8.КОЛО

ОКК БОРАЦ МАКОПРИНТ

СКК БОРАЦ 1947

91

51

Резултат по четвртинама:

(20:14,19:12,27:17,23:06)

МЛАДОСТ  БУЛДОГС

ЛИЈЕВЧЕ

78

76

Резултат по четвртинама:

(16:24,10:13,20:09,18:18,-14:12)

УНА

КОЗАРА

57

83

Резултат по четвртинама:

(16:22,15:15,13:29,13:17)

СЛОБОДА 73

РУКИ

64

62

Резултат по четвртинама:

(20:18,10:22,21:09,13:13)

МЛАДОСТ КВ

УШЋЕ

59

54

Резултат по четвртинама:

(09:12,16:11,14:13,20:18)

7.КОЛО

КОЗАРА

ОКК БОРАЦ МАКОПРИНТ

78

57

Резултат по четвртинама:

(18:11,26:20,17:10,17:16)

МЛАДОСТ  БУЛДОГС

МЛАДОСТ  КВ

79

55

Резултат по четвртинама:

(24:17,20:13,15:11,20:14)

ЛИЈЕВЧЕ

СЛОБОДА 73

76

65

Резултат по четвртинама:

(13:24,32:10,20:19,11:12)

РУКИ

УНА

96

72

Резултат по четвртинама:

(20:15,34:17,24:18,18:24)

СКК  БОРАЦ   1947

УШЋЕ

75

60

Резултат по четвртинама:

(22:08,20:17,23:17,10:18)

6.КОЛО

МЛАДОСТ КВ

СКК БОРАЦ 1947

81

68

Резултат по четвртинама:

(26:18,15:15,16.21,24:14)

СЛОБОДА 73

МЛАДОСТ БУЛДОГС

71

70

Резултат по четвртинама:

(25:13,19:22,15:13,12:22)

УНА

ЛИЈЕВЧЕ

61

89

Резултат по четвртинама:

(19:27,18.16,12:28,12:18)

УШЋЕ

КОЗАРА

70

90

Резултат по четвртинама:

(19:26,23:26,11:24,17:14)

  БОРАЦ   МАКОПРИНТ

РУКИ

81

84

Резултат по четвртинама:

(19.14,29:23,08:17,14:16 - 11:14)

5.КОЛО

КОЗАРА

СКК БОРАЦ 1947

93

60

Резултат по четвртинама:

(32:24,21:12,19:15,21:09)

СЛОБОДА 73

МЛАДОСТ КВ

85

61

Резултат по четвртинама:

(23:12,13:21,26:16,23:12)

МЛАДОСТ БУЛДОГС

УНА

94

48

Резултат по четвртинама:

(21:16,24:10,20:15,29:07)

ЛИЈЕВЧЕ

ОКК БОРАЦ МАКОПРИНТ

58

47

Резултат по четвртинама:

(12:11,12:15,15:11,19:10)

РИКИ

УШЋЕ

92

56

Резултат по четвртинама:

(15:17,31:08,22:14,24:17)

4. КОЛО

3.КОЛО

УНА

МЛАДОСТ КВ

75

52

Резултат по четвртинама:

(27:14,18:08,14:09,16:21

СЛОБОДА 73

ОКК БОРАЦ МАКОПРИНТ

74

85

Резултат по четвртинама:

(22:28,22:20,12:21,18:16)

МЛАДОСТ БУЛДОГС

УШЋЕ

70

52

Резултат по четвртинама:

(16:12,24:15,11:06,19:19)

ЛИЈЕВЧЕ

СКК БОРАЦ 1947

87

65

Резултат по четвртинама:

(14:21,22:16,32:15,19:13)

РИКИ

КОЗАРА

83

67

Резултат по четвртинама:

(24:16,16:26,21:14,22:11)

2.КОЛО

ОКК БОРАЦ-МАКОПРИНТ

УНА

91

71

Резултат по четвртинама:

(15:14,19:18,23:15,34:24,)

СЛОБОДА 73

УШЋЕ

82

60

Резултат по четвртинама:

(29:10,23:16,14:16,16:18)

СКК БОРАЦ 1947

МЛАДОСТ БУЛДОГС

45

50

Резултат по четвртинама:

(05:18,08:10,21:08,11:14)

МЛАДОСТ КВ

РУКИ

46

83

Резултат по четвртинама:

(10:26,13:18,12:24,11:15)

КОЗАРА

ЛИЈЕВЧЕ

73

57

Резултат по четвртинама:

(17:12,19:21,17:10,20:14)

1.КОЛО

ОКК БОРАЦ-МАКОПРИНТ

МЛАДОСТ КВ

72

69

Резултат по четвртинама:

(21:19,12:10,20:21,19:19,)

УНА

УШЋЕ

85

69

Резултат по четвртинама:

(25:21,13:21,16:11,31:16)

СЛОБОДА 73

СКК БОРАЦ 1947

77

81

Резултат по четвртинама:

(10:14,23:23,27:22,17:22)

МЛАДОСТ БУЛДОГС

ОКК  КОЗАРА

63

73

Резултат по четвртинама:

(21:18,05:21,12:12,25:22)

ЛИЈЕВЧЕ

РУКИ

72

69

Резултат по четвртинама:

(15:21,19:14,16:19,22:15)